Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Očkovanie musí byť dobrovoľné!

Očkovanie musí byť dobrovoľné!

Ľudová strana Naše Slovensko je presvedčená o tom, že tak, ako si môže každý človek slobodne vybrať či podstúpi akýkoľvek lekársky zákrok či operáciu, tak má aj plné právo rozhodnúť sa, či sa dá zaočkovať alebo nie. A to bez toho, aby mu hrozila akákoľvek sankcia. Očkovanie musí byť jednoducho dobrovoľné. Obzvlášť, ak existuje niekoľko stoviek odborných štúdií, množstvo dokumentov, či literatúry, v ktorých lekári, vedci, akademici a iní nezávislí odborníci zaoberajúci sa problematikou očkovania dokazujú, že očkovanie nie je ani zďaleka také efektívne a bezpečné, ako sa oficiálne tvrdí. Práve naopak prináša so sebou množstvo zdravotných rizík.

Kedysi sa vakcíny vyrábali na Slovensku a ich zloženie a výrobu sme mali plne pod kontrolou. Dnes sa k nám dovážajú zo Západu a obsahujú jedovaté prídavné látky, ako sú ťažké kovy, konzervanty alebo iné pochybné látky v nebezpečnej koncentrácii. Navyše sa očkuje omnoho viac a častejšie, ako v minulosti. Preto sa nemožno čudovať, že sa množia prípady ľudí, ktorí na očkovanie doplatili zničeným zdravím, či dokonca životom. V rámci poskytovania sociálnej pomoci rodinám s chorými deťmi sme sa sami stali svedkami mnohých prípadov detí, ktoré boli pred očkovaním celkom zdravé, no po očkovaní sa z nich stali nemohúci invalidi. Tieto fakty si uvedomujú v mnohých štátoch vo svete. Aj preto je dnes očkovanie dobrovoľné vo väčšine členských štátov Európskej únie, ale aj v Rusku, USA, Švajčiarsku, či v Japonsku.

Dobrovoľnosť v očkovaní je obzvlášť dôležitá dnes, keď sa na nás zo všetkých strán valí vakcinačná propaganda s cieľom zaočkovať čo najviac ľudí proti ochoreniu COVID-19. A to narýchlo zbúchanými vakcínami, schválenými len na núdzové, podmienečné použitie, ktorých dlhodobé účinky dnes nikto nepozná. Napokon, posúďte sami: Kým iné vakcíny a lieky sa bežne skúšajú viac ako 7 rokov, tie proti COVIDU-19 boli testované menej ako 1 rok! Preto je pochopiteľné, že pribúda čoraz viac škandálov spojených s týmito vakcínami. A navyše ani zaočkovaní ľudia nemajú istotu, že podaním jednej či dvoch dávok vakcín sa všetko skončí a oni budú mať celoživotnú imunitu. Naopak, už teraz výrobcovia vakcín priznávajú, že v budúcnosti bude nutné každoročné preočkovanie.

Hoci je očkovanie proti COVIDU-19 v súčasnosti, na rozdiel od iných ochorení, zatiaľ dobrovoľné, už čoskoro sa môže všetko zmeniť. Na jeseň môže byť „dobrovoľné“ asi tak, ako bolo „dobrovoľné“ plošné testovanie. Už dnes sa totiž hovorí o tom, aké výhody budú mať tí, čo sa dajú zaočkovať, a to všetko s cieľom prinútiť čo najviac ľudí, aby podstúpili očkovanie.

Nakoniec, treba si uvedomiť, že výroba a predaj vakcín, rovnako ako mnohých iných lekárskych preparátov, prináša ohromné zisky farmaceutickým spoločnostiam. Práve z tohto dôvodu majú tieto nadnárodné firmy záujem o udržanie vakcinačných programov, bez ohľadu na ich bezpečnosť alebo účinnosť.

Pre nás v Ľudovej strane Naše Slovensko sú však životy a zdravie ľudí viac, ako akékoľvek peniaze. Preto sme v Národnej rade Slovenskej republiky opakovane predložili návrh zákona, aby sa stalo očkovanie dobrovoľným a v súčasnosti tvrdo vystupujeme proti pochybnému očkovaniu proti COVIDU-19.