Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Vy sa pýtate, my odpovedáme: Republika je systémová strana!

Vy sa pýtate, my odpovedáme: Republika je systémová strana!

Priatelia, počas mojich ciest po Slovensku ste sa ma viackrát pýtali, ako je to s tou Republikou. Že či to náhodou nie je len taká naša hra.

Určite to nie je hra. Republika je súčasťou projektu na rozbitie Ľudovej strany Naše Slovensko, pretože naša strana je jediná relevantná politická strana, ktorú systém nemá pod kontrolou.

Preto zrazu toľký priestor pre Republiku v médiách. Preto tie až neskutočné percentá v prieskumoch volebných preferencií. To všetko s jediným cieľom – pokúsiť sa oklamať čo najviac verných a zásadových voličov Ľudovej strany Naše Slovensko a presunúť ich k systémovej Republike.

Veď sa len zamyslite. Ak by neboli tieto prieskumy, ktorými médiá každý týždeň ohlupujú ľudí na Slovensku, a ľudia by politické strany hodnotili podľa skutkov, tak nie je čo riešiť.

My máme za sebou 12 rokov tvrdého boja za všetkých slušných ľudí, proti systému aj oligarchom. 8 rokov v parlamente predkladáme zákony na zlepšenie života na Slovensku a na ochranu Slovenska pred zločinnými plánmi globalistov. Niekoľko dobrých vecí pre ľudí prešlo práve vďaka hlasom našich poslancov. A naopak, mnoho zvrátených návrhov sme dokázali v parlamente zablokovať.

Preto keby rozhodovali výsledky, a nie sľuby a fiktívne prieskumy, nemuseli by sme sa nejakou systémovou Republikou ani zaoberať. Keďže to však na Slovensku dnes tak nie je, je mojou povinnosťou varovať všetkých, ktorí ich voľbu zvažujú. Nedajte sa oklamať, poučme sa na chybách druhých. Taliansko, Francúzsko a Nemecko nech sú nám najsilnejším príkladom toho, ako to so štátom dopadne, ak ľudia volia miláčikov médií a nechávajú sa pri svojej voľbe ovplyvňovať prieskumami.

Voľte srdcom, voľte podľa skutkov a nie podľa médií a prieskumov!
Voľte číslo 21! Voľte Slovensko národné, hrdé a sebestačné! Voľte Slovensko bez imigrantov!