Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Milan Uhrík je zradca ideálov aj voličov! A ešte k tomu aj odchovanec SDKÚ

Milan Uhrík je zradca ideálov aj voličov! A ešte k tomu aj odchovanec SDKÚ

Šokujúce odhalenie Uhríkovej minulosti, ako člena mládežníckej organizácie SDKÚ, prináša mnohé vysvetlenia.

1. Milan Uhrík nám nikdy ani len v najjemnejšom náznaku alebo v rámci kamarátskych debát nespomenul, že bol členom mládežníckej organizácie SDKÚ. Vždy sa tváril ako najväčší odporca EÚ a NATO a najväčší bojovník proti liberálom. Po šokujúcom odhalení o jeho členstve v mládeži SDKÚ sa pýtam, čo je vlastne jeho pravá tvár? Ktoré sú jeho skutočné hodnoty? A čo chce Uhrík okrem vlastného prospechu v politike dosiahnuť?

2. Uhrík bol v čase jeho členstva v mládeži SDKÚ už vyštudovaný inžinier, ktorý pokračoval v doktorandskom štúdiu. Nebol to nejaký nerozhľadený mladík, ktorého získali na letáčik vo vlaku. Do mládeže SDKÚ teda vstupoval kvôli ich politickým názorom a cieľom. Neuveriteľné! Prečo a s akým cieľom potom vlastne vstupoval ku nám, do ĽS Naše Slovensko ❓❓❓❗❗❗ 3. Po odchode Uhríka a ďalších zradcov z našej strany sa ku nám dostala informácie o tom, že Uhrík mal v rámci vysokoškolského štúdia absolvovať aj odbornú stáž v USA. Už by som sa naozaj nečudoval, ak by sa aj táto informácia ukázala, ako pravdivá 4. Jeho otočka (a otočka celej Republiky) ohľadom vystúpenia z Európskej únie, v kontexte tohto odhalenia, vlastne ani nie je otočkou. Ako člen mládeže SDKÚ musel patriť medzi najzarytejších stúpencov integrácie Slovenskej republiky do EÚ a NATO. 5. Z tohto istého dôvodu už v Republike nehovoria o vystúpení z NATO, ale len o vyhlásení referenda. Všetku zodpovednosť alibisticky hádžu na ľudí. Dobre totiž vedia, že jediné referendum, ktoré na Slovensku bolo úspešné, bolo referendum o vstupe do EÚ. Aj to za podozrivých okolností a práve za Dzurindovej vlády, čiže za vlády Uhríkových straníckych a politických vzorov.

6. Už by som sa ani nečudoval, ak by sa po prípadnom vstupe Republiky do parlamentu ukázal ich koaličný potenciál presne v zmysle politiky, v ktorej bol Uhrík v mládeži SDKÚ vychovávaný a vedený – za EÚ a za NATO vždy, všade a v každom ohľade. Ďakujeme, neprosíme 🤮 🤮 🤮