Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Máme riešenie bytovej otázky!

Máme riešenie bytovej otázky!

Fico riešenie drahých hypoték vidí v tom, že bankám bude na úroky doplácať štát. Teda my všetci, daňoví poplatníci. Absolútny nezmysel!

Uhrík a jeho médiami a systémom pretláčaná Republika zas ako riešenie navrhujú predĺženie splácania hypoték. Aby ľudia platili hypotéky nie do 65, ale možno až do 75 rokov. Bankám však nechce zobrať ani cent! Naopak, pri Uhríkovom riešení by sa banky nabalili ešte viac! Pretože čím dlhšie človek svoju hypotéku spláca, tým viac preplatí na úrokoch a tým viac sa banka, ktorej je otrokom, na ňom nabalí. Toto je Uhríkov „geniálny“ plán. Ďakujeme, neprosíme!

Kollár, ten tentokrát uletel úplne. Namiesto 25-tisíc bytov ročne nepribudol ani jeden! Navyše v podstate sa prihlásil k agende 2030 a Veľkému resetu, ktoré tvrdia, že nebudete nič vlastniť a budete šťastní. Jeho riešenie totiž spočíva v tom, že ľudia, ktorí nevládzu splácať drahé hypotéky, sa vzdajú vlastných bytov. A keď príde čas, tak si tieto byty prípadne znovu odkúpia. Nonsens! To hádam ešte v žiadnej inej krajine politik ako riešenie nesľuboval ľuďom, že im zoberie ich vlastné byty a oni budú spokojní!!!!!

My, Kotlebovci, prichádzame s radikálne odlišným riešením. Máme odvahu zobrať bankám a dať ľuďom. Každý, komu skončí fixácia nízkych úrokov, bude môcť s rovnakými úrokmi prejsť do štátnej banky – Slovenskej záručnej a rozvojovej banky. Nebude viac najmenší dôvod živiť nenažranosť komerčných bánk! Ľudia tak budú v plnom rozsahu ochránení pred bankovými špekuláciami a fiktívnym navyšovaním úrokových sadzieb. Váš byt vám nikto brať nebude a vy si v pokoji svoje bývanie budete splácať s nízkymi úrokmi tak, ako doteraz. Navyše, budete mať pokoj v duši, pretože váš byt už nebude patriť žiadnej komerčnej banke, ale bezpečnosť vášho bývania bude garantovať štát.

A ako dlhodobé riešenie bytovej otázky ponúkame jediné, rokmi overené a ľuďmi s nadšením prijaté, východisko. Založenie štátneho podniku na výstavbu bytov! Štátne byty tak postupne nahradia predražené hypotéky a nikto sa viac nebude musieť zadlžovať na celý život. Dokonca aj tí, ktorí dnes tieto otrocké hypotéky na svojom krku majú, sa ich budú môcť vzdať a prejsť do novučičkého štátneho bytu.

Máme odvahu meniť systém! Za Slovensko! Proti nenásytným bankárom!
Voľte č. 21!