Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pravý panel Preskočiť na pätičku

Marian Kotleba: Polícia namiesto toho, aby chránila hranice, útočí na konzervatívneho biskupa

Marian Kotleba: Polícia namiesto toho, aby chránila hranice, útočí na konzervatívneho biskupa

V čase, kedy čoraz viac Slovákov znepokojuje narastajúca imigračná kríza na slovenských hraniciach, a kedy čoraz viac obyvateľov pociťuje absolútnu krivdu v súvislosti s tým, že vláda sa viac ako o vlastných občanov stará o cudzincov, polícia, prostredníctvom svojho fejsbúku, prerazila dno.

Namiesto toho, aby v týchto ťažkých časoch bol každý jeden voľný policajt nasadený na ochranu štátnych hraníc Slovenskej republiky, tak nejaký pisálek, skrývajúci sa pod fejsbúkovým kontom polície, útočí na arcibiskupa Oroscha len preto, že si dovolil neverejným spôsobom svojím vlastným kňazom povedať svoj vlastný názor.

Polícia tak veľmi nešťastným spôsobom pokračuje v rozdeľovaní spoločnosti a stupňovaní celospoločenského napätia. Takúto politizáciu práce polície si hádam pamätajú len tí, čo zažili ešte druhú svetovú vojnu. Proste pamätníci 50. a 60. rokov.

Som presvedčený, že prácou polície je, okrem iného, aj chrániť štátne hranice, a nie komentovať rozhodnutia a názory predstaviteľov Cirkvi.

Polícia nás tak postavila pred ťažké, no jednoznačné rozhodnutie. Postavia sa občania SR na stranu polície a imigrantov, alebo na stranu očierňovaného arcibiskupa?! Ja v tom mám jasno. Vyberám si Slovensko slovenské, národné a kresťanské!

A už keď sme pri tých imigrantoch, polícia na arcibiskupa Oroscha útočí preto, lebo vraj znevažuje LGBTCDRW komunitu. Na druhej strane, tá istá polícia svojou nečinnosťou umožňuje vstup na územie Slovenskej republiky imigrantom zo Sýrie a Iraku, z ktorých absolútna väčšina sú moslimovia. A z mnohých doslova názorných príkladov po celom svete veľmi dobre vieme, ako sa moslimovia, vyznávajúci právo šaría, stavajú k odhaleným homosexuálom.

Z týchto protichodných myšlienok v správaní polície mi vychádza, že admin fejsbúkového profilu polície buď naschvál rozoštváva spoločnosť, alebo je úplný pako. Keď sa pozrieme na osobu prezidenta policajného zboru, ktorý toto ovláda, tak nemôžme vylúčiť ani jednu z týchto možností. Ešte aby to nebolo tak, že predmetný status na policajnom fejsbúku je výbuchom osobných emócií admina, ktorého sa úplne jemná myšlienka arcibiskupa Oroscha tak veľmi citlivo dotkla, až sa rozplakal. Pre ľudí z CDRW komunity nič nezvyčajné.

PS1: V tomto statuse pod výrazom „polícia“ chápem len vedenie polície. Nemyslím tým všetkých slušných a statočných policajtov, ktorí, keby mohli, tak by aj sami od seba rýchlo a veľmi razantne s nelegálnymi imigrantami na Slovensku urobili poriadok. Takýchto policajtov si maximálne vážim a vždy budú mať moju podporu.

PS2: Vážení kňazi a biskupi! Vy sa dnes nečudujte, že nejaký sopliak si pod rúškom policajného fejsbúku dovoľuje útočiť na jedného z najváženejších slovenských biskupov. Vždy, keď liberáli a ich nohsledi útočili na odvážnych a konzervatívnych predstaviteľov Cirkvi alebo aj politiky, boli ste ticho. Boli ste ticho, keď liberáli začali primitívnu očierňovaciu kampaň proti arcibiskupovi Sokolovi. Boli ste ticho, keď útočili na bývalého hovorcu KBS Antona Ziolkovského za to, že obhajoval katolícku vieru. Boli ste ticho, keď sa liberáli snažili zničiť kňaza Mariána Kuffu za jeho jasné vyjadrenia o rodine. Ste ticho aj teraz, keď liberáli a zradní liberálni kresťania útočia na vojenského ordinára biskupa Rábeka. A preto sa nemôžete čudovať, že im s jedlom rastie chuť a už aj samotná polícia, absolútne nedôveryhodná inštitúcia, si dovoľuje útočiť na biskupa Oroscha.

ALE ČUDUJETE SA?!

Zo strachu o svoje pozemské dobrá ste sa nedokázali ozvať ani vtedy, keď bývalá ministerka Kolíková urazila samotného Pána Ježiša Krista výrokom, že aj Ježiš by išiel na gej prajd. Prečo ste mlčali? Veríte, alebo neveríte, že Pán Ježiš Kristus je pánov Pán a kráľov Kráľ? Ak tomu veríte, prečo sa bojíte týchto pozemských pánov, ktorí slúžia liberalizmu, slobodomurárom a temným silám v pozadí? A ak tomu, že Pán Ježiš Kristus je Najvyšší neveríte, prečo ste stále v kňazskej službe?

Vážení kňazi a biskupi! Nech sú vám posledné útoky na predstaviteľov katolíckej Cirkvi výkričníkom, že je najväčší čas obnoviť v Cirkvi ducha bojovnosti! Nech sú vám tieto útoky znamením, že je najvyšší čas nájsť v sebe odvahu postaviť sa za svoju vieru! Nech je pre vás útok na samotného Pána Ježiša Krista povolaním do boja! Do boja za Boha a za národ!